Sveiki, aš esu Renata, klubo įkūrėja ir vadovė.

Šokis man – tai gyvenimo džiaugsmas, noriu, kad aplink visi tai patirtų.

Dėkoju savo Mamai, kuri nuvedė mane, vos 6 metukų, į vaikų šokių kolektyvą “Želmenėliai”, ir visiems gyvenime sutiktiems Mokytojams, vedusiems ir ėjusiems greta! Jau arti 20 metų šokame ir keliaujame kartu su šokio klubo “Viena linija” nepakartojamomis, energingomis, gražiomis ir kūrybingomis moterimis.

Mano linijnių šokių varžybų dalyvavimo ir teisėjavimo patirtis (esu įgijusi WCDF teisėjavimo sertifikatą), įgytas Zumba trenerės sertifikatas leidžia kūrybiškai, lengvai ir paprastai supažindinti visus susidomėjusius su linijniais šokiais, o turint kantrybės ir užsispyrimo susidraugauti ir tęsti kelionę su “Viena linija” klubu. Sėkmingas Visuomenės sveikatos biuro Kaune 2018-2019 organizuotas projektas vyresnių žmonių fiziniam aktyvumui skatinti 60+ ir laimėtas konkursas jame, leido užmegzti šiltus ir tamprius ryšius su garbaus amžiaus žmonėmis, kurie šiuo metu sėkmingai įsiliejo į mūsų klubo gretas.

Kodėl “Viena linija” klubas?

“Viena linija” šokių klubas Kaune įkurtas 2004 metų pavasarį. Dirbame pagal nuolatos peržiūrimą ir atnaujinamą linijinių šokių programą. Esame aktyvūs Lietuvos linijinių šokių bendruomenės nariai. Dalyvaujame tarptautiniuose linijnių šokių renginiuose Lietuvoje ir Europoje. Mūsų šokėjos su klubu yra apkeliavę beveik visas Europos sostines ir tokius šokių renginiais žinomus kurortus, kaip Blackpolas, Southportas, Benidormas. “Viena linija” klubo šokėjos pritars, kad tai didžiulis džiaugsmas būti tarptautinės linijinių šokių bendruomenės nariais ir įspūdingose renginių salėse įsilieti į šokį, matyti bendraminčio šypseną, bei atsakyti tuo pačiu.

“Viena linija” tai šiuolaikiška linijinių šokių bendruomenė, kviečianti visus, mėgstančius pajudėti, pašokti ar tiesiog norinčius padailinti savo kūno formas bei laikyseną! Čia poros nereikia, amžiaus apribojimų nėra, o linksmus linijinius šokius išmoksta kiekvienas.

Įvairiausi muzikos ritmai

Šokti! – galbūt tai Jūsų sena svajonė; leiskite jai virsti realybe. Linijinius šokame pagal salsos, disko, valso, sambos, ar net tango ritmus.

Patogus tvarkaraštis

Pradedame mokytis nuo pačių paprasčiausių šokių, jokių ypatingų įgūdžių ar specialaus pasiruošimo nereikia. Svarbiausia – Jūsų noras šokti, nes čia šokame sau ir dėl savęs. Raskite tinkamą laiką

Turiningiausias laisvalaikis

Linijiniai šokiai – tai kur kas daugiau nei savaitinės šokių pamokos. Atraskite naują hobį, kuris nuspalivins Jūsų gyvenimą ir pavers jį šokiu. Aplankykite mūsų galeriją

Išbandykite nemokamai

Pradėjus šokti LINEDANCE, negali sustoti.
Šokis tampa gyvenimu, o gyvenimas – šokiu.